Chcete bydlet v atraktivní lokalitě? V blízkosti přírody a se snadnou dostupností do Prahy? Projekt Park Džbán je přesně to, co hledáte. Nabízíme stavební pozemky v prestižní kladenské čtvrti Rozdělov. Oblast přímo sousedí s chráněným územím Přírodního parku Džbán, který je významým cílem při sportovních aktivitách a rekreačním využití.

V tuto chvíli jsou na prodej poslední volné pozemky. Součástí nabídky stavebních parcel jsou již dokončené přípojky veškerých sítí (elektřina, voda, kanalizace, plyn) a připravený vjezd na pozemek.

Lokalita projektu

Areál s pozemky pro výstavbu rodinných domů Park Džbán se nachází v atraktivní kladenské lokalitě Rozdělov. Centrum města Kladno je vzdálené 4 kilometry, dálnice D6 5 kilometrů, okraj Prahy 20 kilometrů. Výborná je občanská vybavenost lokality i dopravní obslužnost včetně 200 metrů vzdálené zástavky Pražské integrované dopravy.

Přírodní park Džbán

V bezprostřední blízkosti areálu jsou hranice chráněného území Přírodního parku Džbán s vysokou rekreační a přírodovědnou hodnotou. Navazující mikroregion Poddžbánsko nabízí široké možnosti turistického a cykloturistického vyžití a mnoho dalších volnočasových aktivit.

Kontaktujte nás

Máte zájem o bližší informace, rezervaci nebo osobní schůzku?

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

Zavolejte nám:

Kontakt pro přímý prodej:

Dostupnost:

Po – Pá 08 – 16 hodin.
Po předchozí domluvě vás rádi přivítáme na osobní schůzce.

Kontaktní informace

Rezidence Park Džbán s.r.o.

Benediktínská 3429
272 01 Kladno
IČ: 14038625
Zápis v obchodním rejstříku: spisová značka C 359338 vedená u Městského soudu v Praze.

Společnost Park Džbán patří do skupiny Rydings, která se dlouhodobě věnuje obchodu a investicím v realitním sektoru. Nedílnou součástí je také development nových bytových i komerčních objektů. Skupina působí hlavně v Kladně a jeho okolí, nicméně má realizace v rámci celé České republiky.