Chcete bydlet v atraktivní lokalitě? V blízkosti přírody a se snadnou dostupností do Prahy? Projekt Park Džbán je přesně to, co hledáte. Nabízíme stavební pozemky v prestižní kladenské čtvrti Rozdělov. Oblast přímo sousedí s chráněným územím Přírodního parku Džbán, který je významým cílem při sportovních aktivitách a rekreačním využití.

V tuto chvíli jsou na prodej poslední volné pozemky. Součástí nabídky stavebních parcel jsou již dokončené přípojky veškerých sítí (elektřina, voda, kanalizace, plyn) a připravený vjezd na pozemek.

Lokalita projektu

Areál s pozemky pro výstavbu rodinných domů Park Džbán se nachází v atraktivní kladenské lokalitě Rozdělov. Centrum města Kladno je vzdálené 4 kilometry, dálnice D6 5 kilometrů, okraj Prahy 20 kilometrů. Výborná je občanská vybavenost lokality i dopravní obslužnost včetně 200 metrů vzdálené zástavky Pražské integrované dopravy.

Přírodní park Džbán

V bezprostřední blízkosti areálu jsou hranice chráněného území Přírodního parku Džbán s vysokou rekreační a přírodovědnou hodnotou. Navazující mikroregion Poddžbánsko nabízí široké možnosti turistického a cykloturistického vyžití a mnoho dalších volnočasových aktivit.

Zavolejte nám:

Kontakt pro přímý prodej:

Dostupnost:

Po – Pá 08 – 16 hodin.
Po předchozí domluvě vás rádi přivítáme na osobní schůzce.

Kontaktní informace

Park Džbán s.r.o.
Benediktínská 3429
272 01 Kladno
IČ: 06305202
spisová značka: C 279873 vedená u Městského soudu v Praze

Společnost Park Džbán patří do skupiny Rydings, která se dlouhodobě věnuje obchodu a investicím v realitním sektoru. Nedílnou součástí je také development nových bytových i komerčních objektů. Skupina působí hlavně v Kladně a jeho okolí, nicméně má realizace v rámci celé České republiky.

Kontaktní formulář

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.